Вимірювач: розпаковка. Резиденції та інноваційний звук у Житомирі.

Житомирський Електровимірювач – один із унікальних заводів радянського періоду в Україні, який має діюче виробництво і близько 200 працівників. Колись одна з найбільших продуктових лінійок, які виготовляв завод, складали електронні музичні інструменти “Естрадін” – синтезатори, електрооргани, електробаяни, драм-машини та інші музичні девайси. Саме тому на початку цього року розпочалася активна робота над проектом створення інноваційного парку Вимірювач, який заповнюватиме ці приміщення новими процесами та людьми.

Проект є колаборацією заводу Електровимірювач (Житомир), Науково-мистецька платформа Острів (Київ), Інституту звуку (Київ) та TCM Audio (Житомир), і за моральної підтримки Фестивалю АТОМ.

Наразі команда активно працює над підготовкою та залучає людей до підтримки проекту. Протягом 5 днів було залучено майже 15 тисяч гривень.

Прочитати детальніше про Вимірювач та Лабораторію звуку можна тут: https://biggggidea.com/project/laboratoriya-zvuku-na-zavodi-elektrovimiryuvach-v-zhytomyri/

Долучайтесь до фондування проекту!

Якщо буде зібрано 100 тисяч гривень через спільнокошт, то Міжнародний фонд Відродження подвоїть цю суму. Ці кошти підуть на обладнання Лабораторії, організацію саунд-резиденції, облаштування локацій, освітню програму та забезпечення міжміських стрімів лекцій/воркшопів, техніку, світло, матеріали для інсталяцій, створення Галереї звуку, фото-відео документацію, виготовлення винагород.

Лабораторія звуку – це простір-майстерня, яка запуститься на базі інноваційного парку Вимірювач. Електронні музичні інструменти, що більше 20 років лежали на складах Електровимірювача, уже почали відновлюватися, звучати, і навіть перетворюватися на нові.

Лабораторія звуку відкриється у форматі 10-денної саунд-резиденції V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка, що проходитиме з 30 липня по 9 серпня на території заводу. Вона об’єднає саунд-артистів та артисток, музикантів і музиканток, медіахудожників і художниць, та тих, хто працює зі звуком та електронікою, щоб попрацювати з технічним та візуально-звуковим контекстом заводу. Вона покликана зрозуміти зв’язки між минулою прогресивною технологічною “творчістю в електромузиці” і сучасними експериментами зі створення звуку та інструментів.

Пройде перша саунд-резиденція V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка.

Резиденція передбачає роботу з двома напрямками:

– дослідження та створення генераторів звуку, звукових ефектів та інсталяцій;

– дослідження заводу, як джерела звуку – напрямок саундскейпів.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться-займається звуком та хоче долучитись до події https://bit.ly/2Zy0yls.

Протягом перших 8 днів резиденція-лабораторія буде доступною для учасників, працівників заводу і вільних слухачів, де проходитимуть воркшопи з основ схемотехніки, створення генераторів звуку, саундскейпу. Останні два дні резиденції, 8-9 серпня, територія заводу відкриється для відвідувачів з публічною програмою – запрацює Галерея звуку, аби представити роботи учасників Лабораторії.

You might also like

More Similar Posts

Меню