Арт-інтервенція Олени Славовової.

Відома житомирська миткиня, художниця та скульпторка Олена Славова проведе одразу три паралельних індивідуальних виставки в Житомирі. З 15 серпня по 15 вересня художниця презентує своє бачення світу та його різноманіття одразу у трьох локаціях міста:

Місцевий Навколокультурний простір – виставка “Час у просторі“. Найбільша з трьох експозицій, презентує ретроспективу творчого шляху, де Олена презентує як роботи десятирічної давнини, так і найсвіжіші. Тут можна буде ознайомитись не лише з живописом, а й з авторською технікою, що поєднує об’ємні рішення та плавкі кольорові плями.

Мережа кав’ярень Теретенія – “Кава – не просто напій“. Назва говорить сама за себе, а роботи допоможуть вам відчути смак, подекуди терпкого напою, не куштуючи його.  З виставкою можна буде ознайомитись одразу в обох “Теретеніях”, що на розі Київської та Покровської та у приміщенні старої водонапірної вежі.

Кава і музика – Олена Славова

Житомирська обласна дитяча бібліотека – “Арт-Маковійчик“. Тут будуть представлені роботи в етностилі, що передадуть бачення художниці про Україну та наш спільний духовний спадок.

Відкриття виставок відбудеться 14 серпня о 17.00 поблизу Обласної дитячої бібліотеки, за адресою вул. Пушкінська 36. Під час відкриття ви зможете:

• особисто познайомитись з художницею Оленою Славовою;
• вирушити в артподорож історією нашого міста з Федором Євтушенко та побачити унікальні експонати  Музею старовинного інструменту «Ремісничий двір»;
• переглянути етновиставу бібліотечного театру книги «Аркадія» «Зустрічаю свято з Маковійчиком»
• стати учасником пісенного вернісажу зі Світланою Смірновою, фольклорним гуртом Джерельце, авторкою та виконавицею власних пісень та виконавицею народних пісень Вірою Бочелюк

Вхід вільний.
Селфі зона від бібліотеки та смаколики від кав’ярні «Теретенія».
Дрес-код: вдягаємось доречно, бажано в стилі «етно».
You might also like

More Similar Posts

Меню