Триває персональна виставка Любові Рудакової

Протягом всього лютого в Навколокультурному просторі (Житомир, пр. Скорульського 5) триває персональна виставка робіт житомирянки Любові Рудакової. Художниця характеризує власну творчість наступнми словами: “Ці роботи неможливо спланувати та контролювати результат. Ти просто виливаєш на холст своє серце і душу. І в цьому неповторна краса і гармонія.”

Любов Рудакова народилася у Ленінграді у 1972 році, з 1978 і по теперішній час живе у Житомирі.
Має вищу економічну освіту, працює у бізнесовій сфері.
Знайомство з мистецтвом відбулося у 2011 році на курсі живопису маслом від відомої художниці та письменниці Зої Чернакової (Ліссі Мусса). Та триває і дотепер….
Більшість перших робіт було створено у техніці класичного живопису – натюрморти, пейзажи, портрети, декоративний живопис.
Але й тоді були перші спроби абстрактного живопису, та було відчуття, що масло, як інструмент, у цьому випадку художницю не задовільняє – хочеться використовувати інші матеріали та іншу техніку.
За цей час Любов спробувала декілька технік з акриловими фарбами на великих холстах, але результати все одно не приносили задоволення.
У 2018 році, випадково, як це часто трапляється, вона познайомилася з технікою акрилової заливки, яка її підкорила.
Безліч експериментів з складом матеріалу, фарбами, техніками дають можливість створювати полотна її мрії, які відзеркалюють на холсті переживання, емоції та душевний стан художниці.
Результати – завжди чаруючі та прекрасні. Майже завжди непередбачувані.

Кожен, хто дивиться на її роботи, бачить у цих композиціях щось своє, що співзвучно та відкликається стану саме його внутрішнього світу та переживань.
Бажаємо Вам побачити на цих полотнах своє послання, яке доторкнеться до Вашого серця і додасть у Ваш день та Ваше життя гармонію та красу.

З приводу придбання робіт звертайтесь до авторки Lyubov Rudakova

You might also like

More Similar Posts

Меню