НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН – 6.01.2022

5 днів новорічного настрою на великому екрані!

НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН. День 1.

06.01.2022

10:00 – ДИВО НА 34-Й ВУЛИЦІ
12:00 – ОДИН ВДОМА
14:00 – ОДИН ВДОМА 2
16:00 – РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ
18:10 – ВСЕ, ЩО Я ХОЧУ НА РІЗДВО
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Вартість перегляду: дорослий – 50 грн.; студентський/учнівський – 25 грн.
Абонемент на кінодень: дорослий – 150 грн.; студентський/учнівський – 75 грн.
Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.

ДИВО НА 34-Й ВУЛИЦІ / MIRACLE ON 34TH STREET

Країна: США, 1994
Хронометраж: 114 хв.
Жанр: фентезі, сімейний
Режисер: Лес Мейфілд
Актори: Річард Аттенборо, Елізабет Перкінс, Ділан МакДермотт, Джей Ті Волш, Джеймс Ремар, Джейн Лівз, Вільям Віндом, Мара Вілсон.

Маленькі діти щиро вірять в чудеса і завжди чекають самого чарівного свята в році. А шестирічна Сюзан, у якої немає тата, не вірить, що Санта Клаус – справжній чарівник. Мама давним-давно відкрила дівчинці його «секрет».
І хоча Сюзан, як і всі діти, складає свій Різдвяний список для Санти, вона не розраховує отримати бажані подарунки в житті: новий будинок, тата і маленького братика. Але диво відбув8ається після зустрічі з Санта Клаусом у великому нью-йоркському універмазі «Коул». Сюзан розуміє: Санта справжній, і її заповітні мрії обов’язково збудуться…

ОДИН ВДОМА / HOME ALONE

Країна: США, 1990
Хронометраж: 103 хв.
Жанр: комедія, сімейний
Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Маколей Калкін, Джо Пеші, Деніел Стерн, Джон Херд, Кетрін О’Хара, Хіллері Вулф, Енджела Гетлс, Леррі Хенкін, Робертс Блоссом, Девін Ретрей, Джері Бемен.

Американське сімейство відправляється з Чікаго до Європи, але в поспіху зборів безглузді батьки забувають дома … одного зі своїх дітей. Юне створіння, проте, не губиться і демонструє чудеса винахідливості. І коли в будинок залазять грабіжники, їм доводиться не раз пошкодувати про зустріч з милим крихтою.

ОДИН ВДОМА 2 / HOME ALONE 2

Країна: США, 1992
Хронометраж: 120 хв.
Жанр: комедія, сімейний
Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Маколей Калкін, Джо Пеші, Деніел Стерн, Кетрін О’Хара, Джон Херд, Девін Ретрей, Хілларі Вульф, Морін Елізабет Шей, Майкл С. Мароні, Джеррі Беммен.

Найменший герой Америки влаштовує великий переполох в Нью Йорку! Кевін МакКалістер повернувся! Але тепер він один не удома, а в Нью Йорку і у нього досить грошей і кредитних карток, щоб перетворити Велике Яблуко на власний майданчик для ігор.
Але, як завжди, Кевіну не призначено бути довго одному, його старі приятелі шахраї Гарі і Марв втекли з в’язниці, куди вони попали стараннями Кевіна. І треба ж їм було попасти саме в те місто, де Кевін планував розважитися. Нові пастки вже чекають нащасних бандитів.

РІЗДВЯНА ІСТОРІЯ / A CHRISTMAS STORY

Країна: США, Канада, 1983
Хронометраж: 93 хв.
Жанр: комедія, сімейний
Режисер: Боб Кларк
Актори: Пітер Білінґслі, Мелінда Діллон, Деррен Макґевін, Скотт Шварц.

Історія про дев’ятирічного Ральфі, який мріє про єдиний подарунок: пневматичну рушницю Червоного Вершника. Коли він про це говорить своїй мамі, вона заперечує зі словами, що він собі поранить око. Коли він пише про рушницю у творі, отримує від вчительки три з мінусом. Навіть відповідь Санти у торговому центрі однакова. Але можливо йому все ж посміхнеться щастя.

У 2012 році картину було включено до Національного реєстру фільмів США.

ВСЕ, ЩО Я ХОЧУ НА РІЗДВО / ALL I WANT FOR CHRISTMAS

Країна: США, 1991
Хронометраж: 93 хв.
Жанр: комедія, сімейний, романтичний
Режисер: Роберт Ліберман
Актори: Гарлі Джейн Козак, Джеймі Шерідан, Ітан Ембрі, Кевін Нілон, Тора Берч, Андреа Мартін, Лорен Бекелл, Емі Оберер, Рене Тейлор.

Двоє дітей з Нью-Йорка, Ітон і його молодша сестра Хеллі, намагаються поєднати своїх батьків, Катерину і Майкла О’Феллон, що розлучаються. Перша перешкода на шляху до здійснення їх мети наречений Катерини – Тоні Боєр. Але попри всі труднощі, щоправда не без допомоги Санта Клауса, їм все вдається. Адже на Різдво всі мрії обов’язково збуваються…

Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.

You might also like

More Similar Posts

Меню