НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН – 13.01.2022

Останній день новорічного настрою на великому екрані!

НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН. День 5.

13.01.2022

10:00 – НОВА РІЗДВЯНА КАЗКА
12:00 – ГАРРІ ПОТТЕР І СМЕРТЕЛЬНІ РЕЛІКВІЇ. Частина 1
14:30 – ГАРРІ ПОТТЕР І СМЕРТЕЛЬНІ РЕЛІКВІЇ. Частина 2
17:00 – ВТРАЧЕНЕ РІЗДВО
19:00 – РЕАЛЬНА ЛЮБОВ
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Вартість перегляду: дорослий – 50 грн.; студентський/учнівський – 25 грн.
Абонемент на кінодень: дорослий – 150 грн.; студентський/учнівський – 75 грн.
Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.

НОВА РІЗДВЯНА КАЗКА / SCROOGED

Країна: США, 1988
Хронометраж: 101 хв.
Жанр: комедія, драма, фентезі
Режисер: Річард Доннер
Актори: Білл Мюррей, Карен Аллен, Джон Форсайт, Джон Ґловер, Боб Ґолдвейт, Девід Йогансен, Керол Кейн.

 

Прийшло Різдво… Але, на жаль, чарівна сила цього чудового свята не в змозі розтопити лід в серцях деяких абсолютно черствих і самовдоволених осіб. До числа подібних невиправних типів відноситься і герой цієї картини – магнат Френк Крос.
Він багатий, всесильний і абсолютно байдужий до всього, окрім власних грошей. Крос – власник телеканалу, безжальний і холоднокровний бізнесмен, з дуже жорстоким почуттям гумору.
Загалом, Френк – один з тих хлопців, які запросто можуть зіпсувати вам чудове свято. Таких людей, зрозуміла справа, треба виховувати, і чим швидше, тим краще. Заради цього в гру включаються надприродні сили.
У різдвяну ніч перевихованням Френка займуться спеціально підібрані для цього істоти. А саме: Дух минулого Різдва – веселий таксист з пекла; Дух різдвяних подарунків – сучасна, завзята фея без комплексів, що використовує методи рукопашного бою, і жахливий, небагатослівний Дух майбутнього Різдва, з черепом, замість обличчя…

ГАРРІ ПОТТЕР І СМЕРТЕЛЬНІ РЕЛІКВІЇ: ЧАСТИНА ПЕРША / HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS: PART 1

Країна: Велика Британія, США, 2010
Хронометраж: 155 хв.
Жанр: пригодницький, сімейний, фентезі
Режисер: Девід Єйтс
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон, Гелена Бонем Картер, Ральф Фаянс, Том Фелтон, Робі Колтрейн, Алан Рікмен, Бонні Райт, Джеймс Фелпс, Олівер Фелпс, Меґґі Сміт.

 

Кінець саги розпочинається. Гаррі, Рон і Герміона повертаються у Гоґвортс, щоб знайти і знищити останній горокракс Волдеморта, але коли Волдеморт дізнається про їхні плани розпочнеться небачена битва, і світ, який вони знають, вже ніколи не буде колишнім.

ГАРРІ ПОТТЕР І СМЕРТЕЛЬНІ РЕЛІКВІЇ: ЧАСТИНА ДРУГА / HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS: PART 2

Країна: Велика Британія, США, 2011
Хронометраж: 131 хв.
Жанр: пригодницький, сімейний, фентезі
Режисер: Девід Єйтс
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон, Ральф Файнс, Алан Рікмен, Гелена Бонем Картер, Том Фелтон, Бонні Райт, Джеймс Фелпс, Олівер Фелпс.

 

Остання стрічка про хлопчика зі шрамом, за яким полює найсильніший темний маг свого часу. Розірвана на два кінофільми сьома книга пригод про Гаррі Поттера завершує цикл – боротьба за владу над світом, який майже впав до ніг Темного Лорда і Смертежерів доходить свого піку біля стін Гоґвортсу, Школи Магії та Чаклнства.

ВТРАЧЕНЕ РІЗДВО / LOST CHRISTMAS

Країна: Велика Британія, 20111
Хронометраж: 88 хв.
Жанр: драма
Режисер: Джон Хей
Актори: Едді Іззард, Джейсон Флемінг, Джеффрі Палмер, Сорча Кьюсак, Стівен Макінтош, Крістін Боттомлі, Ларрі Міллс, Конні Хайд, Бретт Фенсі, Едлін Росс.

 

Напередодні різдва в Манчестері з’являється незнайомець, який не пам’ятає, як його звуть, і навіть не уявляє де він знаходитися. Однак з часом у нього проявляються дивовижні здібності: доторкнувшись до будь-якої людини, він може визначити, що вона втратила, і як їй можна допомогти. Але хто ж ця людина, і звідки він узявся? І чому він опинився в Манчестері саме на Різдво, через рік після загибелі батьків маленького Гуса?

РЕАЛЬНА ЛЮБОВ / LOVE ACTUALLY

Країна: США, Великобританія, Франція, 2003
Хронометраж: 135 хв.
Жанр: комедія, мелодрама , драма
Режисер: Річард Кертіс
Актори: Колін Ферт, Лаям Нісон, Кіра Найтлі, Г’ю Ґрант, Алан Рікмен, Біл Найі, Ґреґор Фішер, Ендрю Лінкольн.

 

Кохання – прекрасне, вічне, незабутнє, сумне, несподіване, небажане, незручне, нез’ясовне, граційне, нерівне тощо. Кохання справді керує всім навколо. Долі та любовні романи декількох лондонців стикаються, перемішуються і досягають апогею напередодні Різдва – знову, знову і знову, що призводить до романтичних, веселих і, часом, сумних наслідків…

Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.
You might also like

More Similar Posts

Меню