НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН – 11.01.2022

3 дні новорічного настрою на великому екрані!

НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН. День 3.

11.01.2022

10:00 – ХЛОПЧИК НА ІМ’Я РІЗДВО
12:00 – ГАРРІ ПОТТЕР І В’ЯЗЕНЬ АЗКАБАНУ
14:30 – ГАРРІ ПОТТЕР І КЕЛИХ ВОГНЮ
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Вартість перегляду: дорослий – 50 грн.; студентський/учнівський – 25 грн.
Абонемент на кінодень: дорослий – 150 грн.; студентський/учнівський – 75 грн.
Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.

ХЛОПЧИК НА ІМ’Я РІЗДВО / A BOY CALLED CHRISTMAS

Країна: Велика Британія, Франція, 2021
Хронометраж: 161 хв.
Жанр: фентезі, драма, пригодницький, сімейний
Режисер: Джил Кенан
Актори: Генрі Лофулл, Меггі Сміт, Крістен Віг, Міхіль Хейсман.

Це історія про пригоди юного Ніколаса, якому судилося стати символом головного християнського свята. Перш ніж здобути популярність під ім’ям Санта-Клауса, Ніколас був звичайнісіньким хлопчиком, який ріс у бідній родині. Одного разу його батько зник, і герой вирушив на Північний полюс, щоб урятувати його. Так він відкрив для себе чарівний світ і повернув селу ельфів дух Різдва.

ГАРРІ ПОТТЕР І В’ЯЗЕНЬ АЗКАБАНУ / HARRY POTTER AND THE PRISONER OF AZKABAN

Країна: Велика Британія, США, 2004
Хронометраж: 142 хв.
Жанр: пригодницький, сімейний, фентезі
Режисер: Альфонсо Куарон
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон, Том Фелтон, Ґері Олдмен, Девід Т’юліс, Майкл Ґембон, Алан Рікмен, Роббі Колтрейн, Меґґі Сміт, Джеймс Фелпс, Олівер Фелпс

Гаррі, Рон і Герміона продовжують своє навчання в Школі Магії і Чарів Гоґвортс. Новий семестр у Гоґвортсі обіцяє багато пригод і задоволень! Ви дізнаєтеся, як Гаррі освоює нові премудрості чарівництва, приручає гіпогрифа Бакбика, б’ється з ховчиком, а також потайки проникаючи в село Гоґсмід. Але новий навчальний рік, на жаль, обіцяє безліч небезпек. У Гоґвортс пробрався вбивця, на рахунку якого безліч життів і людей, і чарівників. Для охорони школи запрошені лиховісні вартові в’язниці Азкабан – дементори. Гаррі та його друзі дуже скоро з’ясовують, чому всі чарівники бояться дементорів. Поттер вирішує знайти вбивцю. З Гаррі висмоктують душу дементори, а маг Сіріус Блек, втікши з Азкабану, відкриє сезон полювання на нашого юного героя! Тепер Гаррі в небезпеці навіть за стінами своєї чарівної школи, навіть в оточенні друзів! Гаррі, Рон і Герміона пускаються в нові авантюри: друзям доведеться подолати часові межі, відкрити таємницю минулого Гаррі і викрити зрадника.

ГАРРІ ПОТТЕР І КЕЛИХ ВОГНЮ / HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE

Країна: Велика Британія, США, 2005
Хронометраж: 142 хв.
Жанр: пригодницький, сімейний, фентезі
Режисер: Майк Ньюелл
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон, Том Фелтон, Роберт Паттінсон, Ральф Файнс, Алан Рікмен, Майкл Ґембон, Меґґі Сміт, Бонні Райт, Джеймс Фелпс, Олівер Фелпс.

Гаррі, Рон и Герміона повертаються на четвертий курс до Школи Магії і Чарів Гоґвортс. При таємничих обставинах Гаррі відібрано до числа учасників небезпечного змагання – Тричаклунського Турніру, однак проблема в тому, що всі його суперники – набагато старші і сильніші. До того ж, знаки вказують на повернення Лорда Волдеморта. Дуже скоро Гаррі належить поборотися не лише за перемогу в змаганні, але й, перед усім, за власне життя.

Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.

You might also like

More Similar Posts

Меню