НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН – 10.01.2022

4 дні новорічного настрою на великому екрані!

НОВОРІЧНИЙ КІНОМАРАФОН. День 2.

10.01.2022

10:00 – РІЗДВО КОТА БОБА
12:00 – ГАРРІ ПОТТЕР І ФІЛОСОФСЬКИЙ КАМІНЬ
14:40 – ГАРРІ ПОТТЕР І ТАЄМНА КІМНАТА
17:30 – МІЦНИЙ ГОРІШОК
19:00 – МІЦНИЙ ГОРІШОК 2
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Вартість перегляду: дорослий – 50 грн.; студентський/учнівський – 25 грн.
Абонемент на кінодень: дорослий – 150 грн.; студентський/учнівський – 75 грн.
Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.
РІЗДВО КОТА БОБА / A CHRISTMAS GIFT FROM BOB

Країна: Велика Британія, 2020
Хронометраж: 92 хв.
Жанр: сімейний, драма
Режисер: Чарльз Мартін Сміт
Актори: Люк Тредевей, Анна Вілсон-Джонс, Ніна Вадіа, Тім Плестер, Стівен МакКол, Селін Джонс та інші.

Це справжня історія Джеймса Боуена, чоловіка, який жив на вулицях Лондона зі своїм чотирилапим другом – котом Бобом. Коли ночі стають холоднішими, і він намагається заробити трохи грошей перед Різдвом, Джеймс опиняється в центрі медіа-скандалу, коли місцева влада ставить під сумнів його як гідного хазяїна тваринки.

ГАРРІ ПОТТЕР І ФІЛОСОФСЬКИЙ КАМІНЬ / HARRY POTTER AND THE SORCERER’S STONE

Країна: Велика Британія, США, 2001
Хронометраж: 92 хв.
Жанр: пригодницький, сімейний, фентезі
Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон, Том Фелтон, Річард Гарріс, Меґґі Сміт, Роббі Колтрейн, Алан Рікмен, Джеймс Фелпс, Олівер Фелпс, Іен Герт.

Одинадцятирічний Гаррі Поттер, який втратив своїх батьків у ранньому дитинстві, живе з дядьком і тіткою. Він змушений терпіти їхнє погане ставлення до себе й жити під сходами. Але одного разу, хлопчик одержує запрошення вчитися в Гоґвортсі – школі для юних чарівників, де вчать чаклунству й магії. Виявляється, батьки Гаррі були чарівниками, але їх убив злий чаклун, що тепер намагається проникнути в Гоґвортс, щоб украсти захований там філософський камінь. Незважаючи на протести свого злого сімейства, Гаррі відправляється в школу, де буде вчитися чарівництву. Там він знайде нових цікавих друзів, які допоможуть йому довідатися правду про батьків. Гаррі також чекає багато чарівних і дивних пригод, а все його життя перетворитися на казку.

ГАРРІ ПОТТЕР І ТАЄМНА КІМНАТА / HARRY POTTER AND THE CHAMBER OF SECRETS

Країна: Велика Британія, США, Німеччина, 2002
Хронометраж: 161 хв.
Жанр: пригодницький, сімейний, фентезі
Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Деніел Редкліфф, Руперт Ґрінт, Емма Вотсон, Річард Ґріффітс, Фіона Шоу, Том Фелтон, Річард Гарріс, Роббі Колтрейн, Алан Рікмен, Меґґі Сміт, Бонні Райт, Джеймс Фелпс, Олівер Фелпс.

Гаррі Поттер переходить на другий курс Школи Магії і Чарів Гоґвортс. Ельф Доббі попереджає Гаррі про небезпеку, яка чекає його там, і просить більше не повертатися в Гоґвортс. Гаррі не слідує пораді ельфа і стає свідком страшних подій, що розгортаються в школі. Один за іншим, мешканці школи виявляються під впливом злих чарів, що перетворюють їх у закляклі статуї. А Гаррі весь цей час чує зловісний голос, який, здавалося б, йде з нізвідки. Незабаром учні довідаються про існування страшної Таємної кімнати, відкрити яку в змозі тільки єдиний спадкоємець Салазара Слизерина. Усі думають, що Таємну кімнату відкрив саме Гаррі і звільнив ув’язнений у ній Жах, адже справа в тому, що Поттер розуміє змій і вміє говорити на їхній мові. Гаррі Поттер – перселмовець! А саме таким і був знаменитий Слизерин.

МІЦНИЙ ГОРІШОК / DIE HARD

Країна: США, 1988
Хронометраж: 132 хв.
Жанр: бойовик, кримінальний, трилер
Режисер: Джон МакТірнан
Актори: Брюс Вілліс, Бонні Беделіа, Реджинальд ВелДжонсон, Пол Ґлісон, Вільям Атертон, Герт Бочнер, Джеймс Шиґета, Алан Рікмен, Роберт Деві.

Початок подвигів великого Джона МакКлейна або історія про те як Брюс Вілліс став великим.
Його історія мало схожа на різдвяну казку, незважаючи на те що дія відбувається якраз перед Різдвом. Нью-йоркський поліцейський Джон МакКлейн приїжджає в Лос-Анджелес, щоб зустрітися у святкові дні зі своєю дружиною Голлі, яка нині живе з двома дітьми окремо від чоловіка, вважаючи за краще ділову кар’єру. Джон приїжджає до Голлі у велику фірму, де відбувається торжество з нагоди укладення надвигідної угоди. І саме туди вривається банда жорстоких терористів, яка оснащена за останнім словом техніки і переслідує, як з’ясовується, зовсім не політичні цілі, а банально хоче пограбувати сейфи компанії, де встановлені зашифровані в комп’ютері коди. І тоді МакКлейн поодинці починає непримиренну боротьбу із злочинцями, які не здогадуються майже до самого кінця, що мають справу зі стійким поліцейським, професіоналом найвищого класу.

МІЦНИЙ ГОРІШОК 2 / DIE HARD 2

Країна: США, 1990
Хронометраж: 123 хв.
Жанр: пригодницький, кримінальний, трилер
Режисер: Ренні Гарлін
Актори: Брюс Вілліс, Бонні Беделіа, Реджинальд ВелДжонсон, Франко Неро, Вілльям Седлер, Роберт Патрік, Джон Леґуізамо, Джон Емос, Дон Гарві та інші.

Минуло два роки після подій у хмарочосі Накатомі, коли зусиллями Джона МакКлейна було знешкоджено банду терористів. Тепер сміливий поліцейський працює у Лос-Анджелесі і тут на нього чекають нові випробування. Його дружина Голлі повинна повернутися з поїздки, тож Джон чекає на неї у аеропорту Далласа. Помітивши поблизу двох підозрілих людей Джон переслідує їх і потрапляє в перестрілку у вантажному відділенні, після чого опиняється у досить неприємній ситуації.
Цього разу аеропорт захоплений злочинцями, які мають намір врятувати наркобарона Есперанцу, якого от-от мають привезти до Сполучених Штатів для суду за розповсюдження наркотиків. Аеропорт під контролем бандитів і не приймає літаки, в одному з яких знаходиться дружина Джона. Тож він розуміє, що він має їй допомогти: пального у літаках недостатньо для того щоб здійснити посадку у іншому аеропорті.

Перегляди здійснюються за умов дотримання карантинних заходів.

You might also like

More Similar Posts

Меню