Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: ЛЮБОВ ЦЕ…

11 лютого о 19:00 року в Кіноклубі «Місцевий» відбудеться показ спеціальної програми до Дня Всіх Закоханих – «ЛЮБОВ – ЦЕ…»

«ЛЮБОВ – ЦЕ…»

Романтичні історії на будь-який смак і колір зададуть гарний настрій і допоможуть прекрасно провести День Святого Валентина!
Програма:
1. МОРСЬКА ВІДЬМА / FISH WITCH (Великобританія, 10 хв.)
Реж. Адрієнн Даулинг
Норовиста морська відьма, яка живе на айсбергу, дуже здивувалася, коли в її мережу потрапляє Русал, який раптом виявляє їй знаки уваги і намагається потоваришувати. І саме йому вдається відкрити секрет, що таїться в льоду…
2. БЛІЦ-ПОБАЧЕННЯ / SPEED DATING (Великобританія, 11 хв.)
Реж. Меган Арт,
Зневірившись знайти чоловіка своєї мрії, мила Ава вдається до крайності – бліц-побачення. Але абсурдний набір кавалерів змушує її задуматися, що бути самотньою не так вже й погано.
3. 97% (Голландія, 8 хв.)
Реж. Бен Бранд,
Через додаток на телефоні Берт виявляє, що зовсім поруч виявляється дівчина, відповідна йому на 97%. Відшукає він її, поки поїзд доїде до кінцевої станції?
4. РАХУНОК, БУДЬ ЛАСКА / CHECK, PLEASE (Ізраїль, 16 хв.)
Реж. Деніел Сорочкин,
У затишному ресторанчику Бен збирається зробити своїй дівчині Лаурі пропозицію. Тільки ось з’ясовується, що його обручку передали до іншого столика…
5. ОСЬ НАШ ПЛАН / HERE’S THE PLAN (США, 19 хв.)
Реж. Фернанда Фрік,
Одружений пес і кішка мріють відкрити свою власну пекарню. Одного разу їх грубка зламалася, і їм доводиться відкласти свої мрії і заробити гроші на її заміну. Мрія з кожним днем все більше і більше забувається.
6. ОТЖЕ, ТИ ПРИВ’ЯЗАВСЯ / SO YOU’VE GROWN ATTACHED (США, 15 хв.)
Реж. Кейт Тсанг,
Уявному другу доводиться піти на пенсію, коли його господиня виростає і закохується в сусідського хлопчика.
7. ТЕЛЕФОНЧИК / DIGITS (США, 8 хв.)
Реж. Олександр Енгел,
Головний герой взяв у дівчини телефончик, але, на жаль, втратив дві останні цифри. І тепер він пробує всі комбінації, щоб знайти ту саму.
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
Вартість перегляду: 50 грн.
You might also like

More Similar Posts

Меню