Кіноклуб «Місцевий»: ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ

Фільми з різних куточків світу допоможуть згадати про світлі сторони нашого життя, повернуть посмішку на обличчя і зарядять хвилями позитиву на весь 2022 рік.

Найоптимістичніша добірка
короткого метру в новій програмі
«ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»

Дата: 17 лютого 2022
Час: 19:00
Країна:Нідерланди, США, Латвія, Аргентина, Франція, Великобританія, Бельгія, 2021
Жанр: короткий метр
Тривалість: 83 хв.
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх.
 
Вартість перегляду: 50 грн.
 
Ми пройшли через багато: подолали труднощі і поганий настрій, пережили неприємності і випробування. І це значить, тепер – саме час впустити в життя щось позитивне й оптимістичне.
Під такою назвою ми і пропонуємо увазі глядачів нову програму короткометражних комедій з кумедними сюжетами і героями.
 
Кріс з «Розумного Розуму», анімаційного фільму – номінанта на премію ОСКАР-2020 року, допоможе згадати, що всі ми дуже різні, але однаково заслуговуємо любові. А людські руки з «Ручки» нагадають, що любові покірні всі віки і кінцівки.
 
До всього іншого, наша програма може похвалитися учасниками таких великих фестивалів як Tribeca і New York International Children’s Film Festival (мультфільм «Кіоск»); Palm Springs ( «Артем Сіленд»); автором з Аргентини, якому доводилося працювати з відомими Хав’єром Бардемом і Девідом Лінчем. І це ще не всі сюрпризи!
 
Фільми з різних куточків світу допоможуть згадати про світлі сторони нашого життя, повернуть посмішку на обличчя і зарядять хвилями позитиву на весь 2022 рік.
 

Програма показу:

 

-1- ЛОКБАСТЕР / LOCKBUSTER

Нідерланди, 9 хв., реж. Джонатан Елберс,
Джуст не може дочекатися, коли настануть свята, і він зможе покинути офіс назустріч пригодам. Пригоди, правда, знаходять його самі, і у них зовсім інші плани: Джуст виявиться замкненим в коморі своєї компанії. І як вибратися, якщо навколо ні душі?
 

-2- РУЧКИ / HANDSY

США, 3 хв., реж. Джон Алан Томпсон,
Незвичайна романтична історія про закоханих одне в одного кінцівках.
 

-3- ОДНОХВИЛИННА МАШИНА ЧАСУ / ONE MINUTE TIME MACHINE

США, 6 хв., реж. Девон Ейвері,
Щоразу як красуня Реджина відкидає залицяння Джеймса, він тисне на кнопку і пробує знову і знову, навіть не уявляючи, які наслідки це може за собою спричинити.
 

-4- КІОСК / KIOSK

Латвія, 7 хв., реж. Анет Меліс,
Протягом багатьох років кіоск був маленьким будинком для Ольги, просто тому, що її сидячий спосіб життя і любов до солодкого зробили її більше, ніж вихід.
Щоб відволіктися, вона читає журнали про подорожі і сама мріє відправитися на курорт. Абсурдний інцидент допомагає їй почати свою подорож.
 

-5- ЛІЛА / LILA

Аргентина, 9 хв., реж. Карлос Ласкано,
Ліла – мрійниця, яка не може сприймати реальність як щось нудне і нецікаве. За допомогою своєї уяви вона перетворює світ навколо в щось набагато більш чарівне.
 

-6- РОЗА І ПІВОНІЯ / ROSE & PEONY

Франція, 11 хв., реж. Себастьян Аззопарді,
Дві чарівні секретарки з квітковими іменами оголошують одна одній війну за увагу їх боса.
 

-7- АРТЕМ СІЛЕНД /ARTEM SILENDI

Франція, 8 хв., реж. Френк Ушу,
Група черниць, що зібралися за обіднім столом, роблять відразу кілька гріхів під час священної трапези і єднання з Всевишнім.
 

-8- САД ГЕРРІ / GERRY’S GARDEN

Великобританія, 4 хв., реж. Джоби Нем,
Ранок Геррі набуває несподіваних оборотів, коли йому доводиться зустрітися з непроханим гостем в своєму саду.
 

-9- РОЗУМНИЙ РОЗУМ / MIND MY MIND

Бельгія, 29 хв., реж. Флор Адамс, Нідерланди,
Кріс – молодий хлопець з синдромом аутизму маскує свою одержимість німецькими бомбардувальниками разом з Хансом, який живе в його голові і готує для нього соціальні сценарії. Коли мила зоолог Гвен запрошує Кріса на зустріч, той швидко просувається вперед зі сценарієм флірту. Але що, якщо в один момент від сценаріїв доведеться відмовитися?
Перегляд здійснюється за умов дотримання карантинних заходів.
 
#кіноклубмісцевий #кіноклуб #кіножитомир #кіноклубжитомир #житомир #культуражитомир #культурнаподіяжитомир #PROкультуру #ПРОкультуру #твоємісто #твійжитомир #culturezt #zhytomyr #zt
You might also like

More Similar Posts

Меню