Культ Кіно: ЧУНЦІНСЬКИЙ ЕКСПРЕС

Компанія «Артхаус Трафік» продовжує випуск світової кінокласики на екрани українських кінотеатрів.
03 серпня відбудеться показ відреставрованої версії кіношедевру «Чунцінський експрес» Вонга Карвая.

ЧУНЦІНСЬКИЙ ЕКСПРЕС / CHUNGKING EXPRESS

Дата: 03 серпня
Час:
19:45
Країна:
Гонконг, 1994
Хронометраж: 103 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Вонг Карвай
У ролях: Бріджитт Лін, Тоні Люн, Ван Фей, Такесі Канесіро
Мова: Фільм мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Місце показу: кінотеатр Multiplex
Адреса: Житомир, вул. Київська, 77, ТРЦ Глобал UA
Квитки в касі кінотеатру
Забронювати квиток: https://multiplex.ua/movie/354298

«Чунцінський експрес» – кримінальна романтична комедія, еталон стилю Вонга Карвая, режисера кіношедеврів «Любовний настрій» і «2046». Прем’єра картини відбулася в 1994 році на Міжнародному кінофестивалі в Локарно, де вона була номінована на головний приз – «Золотого леопарда».
Спеціально для просування стрічки в США Квентін Тарантіно в 1995 заснував дистриб’юторську компанію. На майбутніх кінотеатральних показах демонструватиметься новітня 4К-реставрація, створена під особистим контролем Вонга Карвая.
Дві паралельні історії розгортаються довкола забігайлівки в торговельному кварталі Гонконгу. Герой першої новели, поліцейський, що страждає від розриву з коханою, раптово закохується в таємничу білявку з темним минулим. Герой другої новели – теж поліцейський – також нещодавно пережив розлучення, а зараз підозрює, що хтось навідується до його помешкання, коли його немає вдома.
Картина входить до багатьох престижних рейтингів, зокрема «100 найкращих фільмів» за версією журналу Time і «1000 фільмів, які треба подивитися, перш ніж померти» за версією The Guardian. Рейтинг стрічки на сайті Rotten Tomatoes становить 89% (93% – серед глядачів).
Кінотеатральні покази «Чунцінського експресу» розпочинаються 03 серпня й відбудуться в Києві, Дніпрі, Полтаві, Львові, Житомирі, Маріуполі, Миколаєві, Херсоні, Кривому Розі, Харкові, Чернігові й Одесі.
Реліз є продовженням серії кінокласики в українських кінотеатрах від компанії «Артхаус Трафік» (цьогоріч вона випускала в прокат «Любовний настрій» Вонга Карвая та «Пролітаючи над гніздом зозулі» Мілоша Формана).
Медіапартнери: Yabl, Moviegram, Platfor.ma, Marie Claire, Фраза.юа, KinoFilms.ua.

ФЕСТИВАЛІ І ПРЕМІЇ:
– Номінація на «Золотого леопарда», Міжнародний кінофестиваль в Локарно, 1994

 

You might also like

More Similar Posts

Меню