Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: Леонардо да Вінчі. Незвідані Світи

Найочікуваніший арт-фільм року в Місцевому Навколокультурному Просторі

Дата показу: 27 лютого 2020
Час показу: о 15:10 та о 19:00

ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ. НЕЗВІДАНІ СВІТИ | IO, LEONARDO

Рік: 2019
Країна: Італія
Жанр: біографія
Тривалість: 90 хв
Категорія: 12+
Режисер: Хесус Гарсес Ламберт
Сценарист: Марчелло Олівьері, Сара Мосетті і ін.
У ролях: Лука Арджентеро, Анджела Фонтана, Франческо Паннофіно, Массімо Де Лоренцо.
Фільм озвучено українською мовою.

Новий візуальний шедевр від творців «Мікеланджело. Нескінченність» та «Музеїв Ватикану в 3D». «Леонардо Да Вінчі. Незвідані світи» – вражаючий художньо-документальний проект, знятий в надвисокому дозволі 4K.
Це унікальна подорож в свідомість Леонардо да Вінчі, легенди світової культури, одного з найдивовижніших геніїв, творця «головною в світі картини» – «Мони Лізи». За допомогою найсучасніших технологій у фільмі відтворюються великі твори і винаходи майстра.

Науковим консультантом фільму виступив П’єтро К. Марані, професор історії сучасного мистецтва Політехнічного університету Мілана.
Режисером виступив Хесус Гарсес Ламберт ( «Караваджо. Душа і кров» і ін.).
У ролі Леонардо да Вінчі – зірка італійського кіно Лука Арджентеро. Лука починав як телеведучий і модель, а провокаційна роль у фільмі «Сатурн в протифазі» Ферзана Озпетека принесла йому світової успіх як акторові. Роль у фільмі «Не такий, як … хто?» Умберто Картені, номінації на італійський «Оскар» – премію «Давид ді Донателло», «Мрія по-італійськи» Мікеле Плачідо, «Їж, молись, кохай» Райана Мерфі з Джулією Робертс, вистава «Закоханий Шекспір» – зараз Лука Арджентеро один з найбільш затребуваних кіно- і театральних акторів Італії.

Відгуки:
• На вас чекає унікальний візуальний досвід / Askanews
• Самі чудові роботи майстра: «Джоконда», «Поклоніння магів», «Дама з горностаєм», «Атлантичний кодекс» і багато інших оживають на екрані / Corriere della sera
• Герої ніби зійшли з полотен епохи Відродження / Corriere della sera
• Фільм виходить за межі усіх стереотипів, що існують про Леонардо – художника, вченого і винахідника, найбільшого представника Ренесансу / Variety
• Життя великого генія, вперше в історії показано на 360° / Antenna1.fm.
• Безпрецедентна і захоплююча подорож в життя Леонардо да Вінчі, що руйнує всі стереотипи про нього / Sky

You might also like

More Similar Posts

Меню