Best Horror Shorts 2019 в Житомирі

9, 10 та 15 січня Житомир наповнить страх, адже на великі екрани повертається фестиваль жахів «Best Horror Shorts 2019»!

ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ ЖАХУ
«BEST HORROR SHORTS 2019»

Дата показу: 9, 10 та 15 січня 2020р.
Країни: Польща, Іспанія, Франція, Великобританія, Бразилія, Італія
Вікова категорія: 16+
Хронометраж: 124 хвилини
Мова: озвучено українською мовою
Початок о 18:00
Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5 | 4 поверх.
Вхід: 50 грн.

Джейсон, Пеннівайз та Самара вже встигли подивитися фільми, що увійшли до програми і тепер бояться виходити зі своїх кімнат/лісів/телевізорів. А Фредді Крюгер після перегляду геть втратив сон.

Ми точно знаємо, що ти маєш міцніші нерви, тому, як завжди, чекаємо на тебе у темному кінозалі. Будемо разом дивитися страшні недитячі казки без хепі-енду.

Все за класикою жанру: монстри, людожери, психи. Нудьгувати не доведеться. Ready? Тоді погнали у країну жахів. Але обережно: у ній дуже просто заблукати.

Програма фестивалю:

1. БІС
Польща, 2017, реж. Блажей Куява, хрон. 14 хв. 15 с.
Тому, хто заблукав у похмурому лісі вночі, не варто очікувати нічого хорошого. Найбільш слушна думка – дочекатися світанку та спробувати знайти дорогу. Однак, є демони, що не зникають навіть вдень, та ліси, з яких не існує виходу.

2. АЛЬТЕР ЕГО
Італія, 2018, реж. Андреа Джентіле, 5 хв. 11 с.
Що ти бачиш, коли дивишся у дзеркало? Чи ти завжди впізнаєш того, хто дивиться у відповідь?

3. ПІР’ЯНА ПОДУШКА
Бразилія, 2018, реж. Джозеф Спекер Ніс, хрон. 12 хв. 17 с.
Невідома хвороба заволоділа тілом Алісії одразу після медового місяця. Стіна між реальністю та галюцинаціями поступово зникає. Що насправді зводить жінку з розуму, та як до цього причетний її чоловік?

4. БУВАЙ, МАЛА
Іспанія, 2018, реж. Пабло Ес Пастор, хрон. 15 хв. 6 с.
Молода дівчина збирається провести тиху ніч вдома за переглядом фільму. Однак, після дзвінка друга, раптом стає зрозуміло, що її плани буде порушено. Почуття туги і розгубленості зростає з кожною хвилиною при незрозумілих подіях, які відбуваються в її будинку. Перед нею постає головне питання – чи насправді вона вдома сама?

5. ТЕМНА КІМНАТА
Франція, 2018, Морган Сегерт, хрон. 20 хв.
Франція, 1910 рік. Матір Кассандри страждає таємничою хворобою, яку намагається від усіх приховати. Але дівчинка відчуває присутність потвори, що хоче забрати її маму.

6. І ДИТИНА ПЛАКАЛА
Великобританія, 2018, реж. Ден Гітшем, хрон. 3 хв. 29 с.
Батько з усіх сил намагається вкласти дитину спати. Але що турбує сон малюка у темній кімнаті?

7. КРАПЛІ
Іспанія, 2018, реж. Серхіо Морчілло, хрон. 14 хв. 35 с.
Батьки Марти померли два роки тому. Однієї ночі, перебуваючи вдома наодинці із собою, вона нарешті дізнається страшну правду про біль, який її мучить.

8. ЗВІР
Франція, 2018, реж. Філіппо Менегетті, хрон. 18 хв. 3 с.
Дії відбуваються у віддаленому селі багато років тому. Маленький хлопчик потрапляє в яму в лісі. Його дід, старий і майже сліпий вівчар, намагається переконати жителів села піти на порятунок, поглянувши в очі своїм страхами в нічній темряві…

9. СВИСТ
Великобританія, 2015, реж. Саймон Беррі, хрон. 3 хв. 35 с.
Сусіди по дому нарешті роз’їхались, і Ебігейл може присвятити день прибиранню та пранню речей. На жаль для неї, пральня знаходиться у підвалі, з якого лунає дивний свист.

10. ЗА МІСТОМ
Франція, 2018, реж. П’єр Муше, хрон. 17 хв. 31 с.
Похмурий чоловік блукає по сільській місцевості поруч зі старим та напівзруйнованим будинком. Слабка хвора дівчина зачинена у одній із кімнат цього дому. Хто і чому її утримує?

You might also like

More Similar Posts

Меню