Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: ШОК-SHORTS 2020

В березні на екрани повертається найбільш провокаційний фестиваль цієї весни «ШОК-SHORTS»!

12 БЕРЕЗНЯ о 19:00

ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНОГО КІНО
«ШОК-SHORTS 2020»

Країни: Іспанія, Німеччина, Латвія, Великобританія, Італія
Рік: 2015, 2016, 2018, 2019
Хронометраж: 83 хв.
Вікове обмеження: 18+
Мова: озвучено українською мовою

Місце показу: Місцевий Навколокультурний Простір
Адреса: пров. Скорульського, 5, 4 поверх
Вартість перегляду: 50 грн.

Тебе складно шокувати, налякати чи змусити почервоніти? Ми приймаємо виклик! Еротика, жахи, безумство та цілковита вседозволеність знову на великих екранах!

З нової програми остаточно викреслено всю скромність та позначку «16+». Фільми тільки для дорослих, безстрашних та розкутих. Ризикнеш?

Чекаємо на тебе в кіноклубі «Місцевий». Тільки не кажи потім, що ми не попереджали! Буде дуже дивно…але приємно.

ПРОГРАМА «ШОК-SHORTS 2020»

#1 Пробач мене, моя любове
Іспанія, 2018, еротика, комедія, фантастика, реж. Едуардо Казанова, 7 хв. 20 с.

Ідеальний шлюб, що втілює американську мрію, тріщить по швах. Джекі втомилася прикидатися і приховувати свою справжню пристрасть до того, хто розуміє і відчуває її краще, ніж будь-яка людина на Планеті.

#2 iMedium
Іспанія, 2016, жахи, драма, реж. Альфонсо Гарсія Лопес, 6 хв. 32 с.

Лус втратила будь-яку надію знайти свою зниклу дочку живою. Вона вирішує скористатися мобільним додатком iMedium, який допомагає встановити звя’зок з мертвими людьми.

#3 Феромони
Німеччина, 2016, анімація, реж. Гельмут Брейндер, 1 хв. 2 с.

Які звуки і запахи викликають збудження? А що змушує нас відчувати відразу? А що якщо провести експеримент і спробувати змішати ці два почуття? Буде весело, чи не так?

#4 Чужі ліжка
Іспанія, 2018, драма, реж. Джонай Гарсіа, 14 хв. 59 с.

Лаура переконана в тому, що повноцінне життя не має бути привілеєм лише здорових. Ось чому вона працює сексуальним асистентом для людей з обмеженими можливостями, допомагаючи їм втілювати свої бажання. Тим часом, її хлопець Марко відчайдушно намагається знайти роботу, щоб кохана залишила свою професію.

#5 Рай
Латвія, 2019, музичне відео, еротика, трилер, нео-нуар, реж. Константін Одарст, 4 хв.

Надзвичайно красивий і провокаційний еротичний кліп в стилі нео-нуар для латвійської електро-рок-групи Upsent на пісню Paradise.

#6 Чужий всередині
Іспанія, 2015, фанастика, жахи, драма, реж. Альфонсо Гарсіа Лопес, 6 хв. 8 с.

Ата, досвідчений мисливець, стверджує, що його дружину викрали прибульці. Він переконує свого найкращого друга Тоні допомогти йому організувати рятувальну операцію. Полювання може стати поворотним моментом для них та для всього людства.

#7 З Днем народження, лярво
Великобританія, 2018, драма, жахи, фантастика, реж. Стівен Дорінгтон, 6 хв.

Емма страждає від жахливого цькування в соціальних мережах. В її день народження кожна віртуальна образа стає реальною, і її зовнішність починає змінюватися в гірший бік. Дівчина вирішує вжити серйозних заходів, які стануть катастрофічними для неї і її сім’ї.

#8 Твій останній день на Землі
Іспанія, 2018, фантастика, драма, Марк Мартінес Хордан, 12 хв. 40 с.

Людина в костюмі лиса долає обмеження простору і часу тільки з однією метою: знову побачити свою дружину. Однак, з часом з’ясовується, що його плани значно амбітніші.

#9 Лайк
Італія, 2016, трилер, жахи, реж. Джуліо Манікарді, 19 хв. 56 с.

Таємничий серійний вбивця демонструє моторошне шоу, де він катує і страчує своїх жертв у прямому ефірі, дозволяючи глядачам самостійно вирішити – винна людина, чи ні. Для винесення вердикту потрібно всього лише натиснути лайк.

Партнери фестивалю: TV.UA, Kinoafisha.ua, kinowar.com, Портал «Хочу», Фраза.юа, Mport, Na chasi, Woman Magazine, Сайт Киева 44.ua, Starway Magazine, Weekend.Today, PlayUA, Delo.ua

You might also like

More Similar Posts

Меню