Анонси

Клуб Елітарного Кіно: СИЛЬНІ, ЯК ЗЕМЛЯ

СИЛЬНІ, ЯК ЗЕМЛЯ

Дата: 16 березня 2023
Початок: 16:30
Країна: Україна, 2023
Хронометраж: 64 хв.
Жанр: документальний
Авторка ідеї та продюсерка: Анна Слюсаренко.
Режисерка: Людмила Мельник.
Сценаристка: Злата Угрин.
Оператор: Віктор Петренко.
Режисерка монтажу: Лариса Шабрацька.
Авторка і виконавиця пісні: Марина Круть.

Місце показу: Кінотеатр Ім. Івана Франка м. Житомир
Адреса: вул. Михайлівська, 10-А

«Сильні, як земля» – це документальний проєкт про людей, котрі попри наслідки війни, продовжують творити життя в Україні. Тримають тил, поки військові тримають фронт, відчуваючи особисту відповідальність за країну. Тут ми говоримо про війну не через біль та страждання, а демонструємо відродження людської сили, гідності та відбудови в умовах продовження війни.
Фільм «Сильні, як земля» – це не просто документальний фільм, це ціла концепція просування інтересів України в світі.

Вхід вільний.

«Сильні, як земля» є документальним проєктом Мережі захисту національних інтересів «АНТС», який створено за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Команда «Мережі захисту національних інтересів “АНТС”» кожного дня працює задля перемоги України. Ми адвокатуємо інтереси України за межами держави, шукаємо партнерів, які допоможуть у відбудові, сприяємо наданню зброї та працюємо над пошуком законних шляхів стягнення репарацій з російської федерації. Місія АНТС – суб’єктивізувати Україну як лідера регіону та «м’яку» силу, трендсеттера демократичних перетворень в новій Європі.

#клубелітарногокіно #кіноклуб #кіножитомир #кіноклубжитомир #житомир #культуражитомир #культурнаподіяжитомир #PROкультуру #ПРОкультуру #твоємісто #твійжитомир #culturezt #zhytomyr #zt #сильніякземля #strongastheearth

You might also like
Анонси

More Similar Posts

Меню