Виставка світлопису «Мандри у вічних пошуках істини»

З 1 по 31 жовтня всі охочі мають нагоду переглянути виставку світлопису В’ячеслава Майбороди «Мандри у вічних пошуках істини».

Виставка світлопису В’ячеслава Майбороди
«Мандри у вічних пошуках істини»

В’ячеслав Майборода належить до покоління світлописців, які розпочинали свій шлях у яскравий світ світлопису з легендарної камери «Смена-2». А сьогодні він – один із найвідоміших світлописців і кіномайстрів Житомирщини. На його рахунку чимало яскравих фільмів, присвячених відомим людям, уродженцям землі житомирської, науково-популярних фільмів про Україну і світ, а також не одна персональна фотовиставка. Має він іще дві пристрасті – пристрасть до подорожей і глибоке зацікавлення історією. В’ячеслав побував на Тибеті і в Гімалаях, в Південній Америці та Індокитаї, в Індії, Непалі і на Соловецьких островах… І де б він не був, з ним завжди його нерозлучні друзі – фотоапарат та відеокамера, які допомагають пізнавати світ та робити його ближчим до кожного з нас.

В’ячеслав – корінний житомирянин. Очолює відділ «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, готуючи фахівців кіно, телебачення, фотомистецтва та звукорежисури. Є головою Житомирського осередку Національної спілки кінематографістів України та членом Національної спілки краєзнавців України.

Представлена увазі глядачів частина великої фотовиставки В’ячеслава Майбороди «Мандри у вічних пошуках істини» є мозаїкою із різних подорожей за період з 2006 по 2017 роки та презентує світлини екзотичних краєвидів. І це тільки незначна частина з доробку майстра, який налічує тисячі світлин, які розповідають про природу та життя нашої планети.
Місце розміщення експозиції: Відділ літератури з мистецтва КЗ «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича» Житомирської обласної ради.
Адреса: Новий бульвар, буд. 4

Вхід вільний.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

You might also like
Меню