Виставка світлопису Дмитра Гапчинського до Дня Захисника України та Дня українського козацтва.
Виставка світлопису Дмитра Гапчинського
«Кедь ми прийшла карта»
У світлописах представлено військовий побут 2015–2016 р.р. через художній погляд людини мистецтва.
Суворі, інколи іронічні та по-чоловічому романтичні замальовки військової служби вирізняє знімки Дмитра серед інших репортажів із зони бойових дій, привертають до себе увагу та карбуються в пам’яті.
Це також історія про змужніння, пошук себе та становлення Козацького Духу: достатньо переглянути фотопортрети Дмитра до і після служби.
Відвідувачі бібліотеки зможуть ознайомитися із виставкою до 31 жовтня згідно розкладу.
Урочисте відкриття відбудеться 12 жовтня о 14:30 за участю творчих колективів Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.
Інформаційна довідка:
Дмитро Гапчинський народився в Харкові, у 1972 році. Після школи вступив до Харківського Художнього Училища. Отримав фах викладача дитячої художньої школи. У 1995 році закінчив Харківський Художньо-Промисловий Інститут за спеціальністю Дизайн. Після випуску безнадійно намагався знайти роботу в рідному місті, доки не отримав посаду художнього редактора у видавництві «Фоліо».
У 1999 році у пошуках «кращого життя» переїжджає з дружиною до Києва. Переважно працював в зовнішній рекламі. В столиці дружині запропонували підготувати серію робіт для каталогу Віденського музею. Це підштовхнуло до праці на себе. Працювали разом з дружиною в майстерні: Дмитро займався дизайном всієї друкованої продукції та рекламою. В родинній галереї відбулися перші виставки Дмитра: дитячої серії про кролика «Нюшу» та Козаків. Пізніше з’явилися «Зле дівча» та «Динозавр та Мала».
Революція 2013 року та служба в АТО докорінним чином змінили Дмитра: наразі він активно займається волонтерською діяльністю. Досвід військової служби в зоні АТО (2015–2016 р.р.) відображений в першій виставці світлопису Дмитра Гапчинського «Кедь ми прийшла карта».
Наразі Дмитро повернувся до художнього мистецтва та планує виставку різнопланових робіт: від живопису і графіки до шрифтових композицій.
Місце розміщення експозиції: КЗ «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича» Житомирської обласної ради.
Адреса: Новий бульвар, буд. 4
Вхід вільний.